×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Multimediální audiobar

Multimediální audiobar

Ideální doplněk k TV s plochou obrazovkou – vestavěný DVD přehrávač. Plochý design s komfortními senzorovými tlačítky. Snadná a intuitivní obsluha. Vestavěný zvukový systém 2.1 s 2 x 15 W 1 x 30 W pro plný zvuk. RDS tuner: podle dostupnosti ukazuje název stanice, jméno interpreta a frekvenci, 20 předvoleb. Osmimístný VFD displej s ID3 ukazatelem dnů. S dokem pro iPod, iPhone a iPad. Přehraje formáty: CD-R, CD-RW, MP3, WMA, MPEG 4, DVD+R/RW/+R DL, DVD-R/RW/-R DL, CD-R/RW, VCD, SVCD, Kodak Picture CD, JPEG. HDMI vstup. Standardní DVD mohou být přehrána až ve kvalitě 1080p. Postranní USB vstup, vstupy AV-IN a AV-OUT, SPDIF OUT (opticky digitální). Včetně HDMI kabelu.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.