×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Multifunkční vodováha

Multifunkční vodováha

Vyrovnat, uříznout, vyznačit atd. Jeden nástroj na všechno! S touto multifunkční vodováhou bude všechno hračka. Dá se využít k mnoha činnostem, třeba když potřebujete něco uříznout nebo vyrovnat obrázky. Spousta funkcí: Značení: před elektrikářskými nebo instalatérskými pracemi Nivelace: stabilní trojúhelníkový profil a dvě dobře čitelné vodováhové značky Vyrovnávání: na nastavení a přenášení naměřených údajů Řezání: lišta pro vedení nože s hladkým ostřím – bezpečné a přesné Centrování: stupnice s nulovým a středovým bodem Držení: úchyt hřebíků a měřicí hlava pro vrtané průměry – jednoduché a bezpečné umísťování hřebíků


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.