×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Multifunkční sprchová hlavice

Multifunkční sprchová hlavice

Sprchování se 3 typy vodního paprsku Každé ráno můžete zažít wellness okamžiky pod sprchou – tato sprchová hlavice s třemi typy vodního paprsku umožňuje osobní program hýčkání. Nastavení typu vodního paprsku se provádí pohodlně pomocí posuvného přepínače: Jemný vodní paprsek Masážní vodní paprsek Kombinovaný vodní paprsek Sprchová hlavice s nopky proti vodnímu kameni a spořičem vody Sprchová hlavice chromovaná do vysokého lesku má nopky proti vodnímu kameni, které umožňují snadné uvolňování nánosů vodního kamene. Hlavice s vyjímatelným spořičem vody, který snižuje intenzitu průtoku vody při sprchování, je vhodná pro běžně prodejné 21mm (1/2”) přípojky (DN15).


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.