×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Multifunkční sprchová hlavice

Multifunkční sprchová hlavice

Sedm paprsků: standardní paprsek, masážní paprsek, kombinace standardního a masážního paprsku, kombinace standardního a saunovacího paprsku, kombinace standardního a jemného paprsku, saunovací paprsek, jemný paprsek. Sprchová hlavice a rukojeť pochromované do vysokého lesku. S elastomerovou vložkou: pro snadné odstraňování vápenných usazenin. S funkcí zastavení vody. Vhodná na běžně prodejné 21mm (DN15; 1/2") přípojky. Včetně hadice a spořiče vody.
399 Kč
399
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.