×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Multifunkční parní smeták

Multifunkční parní smeták

Optimální výsledky s párou Tento parní čistič všechno zjednoduší. Spojuje v jednom přístroji čistič podlahy a ruční parní čistič a hodí se tak na čištění podlah a koberců a také na okna, polstrování a textilie. Slouží k silnému a hygienickému čištění pouze s horkou vodní párou – ekologicky zcela bez chemie. Zásobník na vodu se snadno odnímá a plní, plný zásobník vystačí na 18–20 minut provozu. S hliníkovou teleskopickou trubkou se dá výška nastavit podle potřeby a díky bohatému příslušenství je tento přístroj neuvěřitelně multifunkční. Rozsáhlé příslušenství – pro každý úkol ten správný nástavec Velký kulatý kartáč na čištění velkých ploch, jako je WC, grilovací rošty, umyvadla apod. Malý kulatý kartáč na přesné čištění menších ploch, jako jsou odpady, vodovodní baterie apod. Škrabka: odstraní zbytky, nečistoty a mastnotu z povrchů Zahnutý nástavec: na těžko přístupná místa, např. topení, okna apod. Hadr na sklo: vhodný na všechny skleněné plochy, např. na okna, zrcadla, sprchové kouty Prodlužovací nástavec: na odolnou špínu na těžko přístupných místech, jako jsou digestoře, plynové sporáky apod. Nástavec na textilie: použitelný na odstranění záhybů na ubrusu a oblečení, na odstranění skvrn z pohovky Nástavec na spáry: na čištění hladkých a drsných spár mezi dlaždicemi Nástavec na koberce: na čištění měkkých ploch, jako jsou koberce, vystavené zboží apod.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 3/2018  Dokonalý úklid

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.