×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Monitor spánku

Monitor spánku

Přesné, bezkontaktní sledování spánku a jeho analýza Dobře se vyspat a vstávat odpočatí. S tímto monitorem spánku můžete měřit své spánkové zvyklosti, analyzovat je a zlepšovat je. Přístroj se jednoduše umístí pod matraci a Vy ho necítíte. Je vybaven funkcí rozpoznávání výpadků dechu a zaznamenává srdeční a dechovou frekvenci. Personalizované tipy pro lepší spánek budete pohodlně dostávat na smartphone. Funkční detaily Testováno ve spánkové laboratoři S analýzou spánkových fází, spánkovým deníkem a funkcí Fresh Wake pro vitální vstávání ve správné fázi spánku Hypnogram fáze spánku Ukazatel Sleep Score pro snadné vyhodnocení Grafické zobrazení (den/týden/měsíc) Ukazatel fáze měsíce Obsluha a zaznamenávání přes smartphone s bezplatnou aplikací SleepExpert Inovativní propojení mezi smartphonem a spánkovým monitorem pomocí moderní, energeticky nenáročné technologie Bluetooth® Smart
1 990 Kč
1 990 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.