Schließen

Pro milovníky koní

Od podkolenek po helmu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Krokem, klusem i cvalem

Jezdecké potřeby značky USG Reitsport

Bezpečné nasazení

Ochranné funkční výrobky od USG jsou perfektní výbavou pro jezdce. Ať už jezdíte v přírodě, nebo v hale, bezpečnost by při jízdě na koni měla mít vždy nejvyšší prioritu.

Tip:
Takhle sedí přilba dokonale: těsně nad ušima a zhruba dva palce nad obočím.

Pěkný od hlavy až ke kopytu

Vše pro péči o koně

S náčiním od USG na čištění koní budou velcí i malí milovníci koní vybaveni dokonale. Kromě nezbytného háčku na kopyta obsahuje sada tyto čisticí nástroje:

✓ Hřbílko

Praktický na odstraňování hrubé špíny a při línání.

✓ Kartáč

Perfektní na vykartáčování hřívy, ocasu a nohou.

✓ Dočišťovací kartáč

Na správně vyleštění a uhlazení srsti.

✓ Hřeben na hřívu a ocas

Na kvalitní péči o hřívu a ocas.

Sedlejte koně

Stylová jezdecká móda a doplňky

Pro naše kamarády se čtyřmi kopyty

Upečte dobrůtky doma

3 banány
3 velké mrkve
100 g ovesných vloček, mletých
100 g ovesných vloček a trocha medu

Smíchejte banány, najemno nastrouhanou mrkev a med. Přidávejte ovesné vločky, dokud nevznikne pevné těsto. Pečte na 150 °C jednu hodinu a do dvou dní dejte sníst koníkům.

Navždy nejlepšími přáteli

Nádherné potisky s motivem koní na textilu a prádle

 
Bohužel vyprodáno
 
k dispozici malé množství kusů
 
k dispozici malé množství kusů
 
 
Bohužel vyprodáno

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.