×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Míček na prstovou gymnastiku

Míček na prstovou gymnastiku

Prstová gymnastika je dobrá proti svalovému napětí a může zlepšovat motoriku a zručnost. Zejména lidé, kteří tráví hodně času u klávesnice, mohou pomocí prstové gymnastiky udělat něco pro své zdraví. S tímto míčkem lze procvičovat ohybače a napínače prstů, ruky a předloktí. Gumové pásky ve 2 velikostech a odporech lze používat v kombinaci s míčkem nebo samostatně. Součástí balení je návod na cvičení, který Vám umožní ihned začít s prstovou gymnastikou.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 12/2018  Wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.