×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Meteorologická stanice řízená rádiovým signálem

Meteorologická stanice řízená rádiovým signálem

Zobrazuje vnitřní a venkovní teplotu a vlhkost vzduchu, vývoj počasí a čas. Podsvícený barevný displej se symboly počasí pro slunce, sníh, déšť, mraky, bouřku a vichřici. Předpověď počasí na 12 až 24 hodin. Venkovní čidlo řízené rádiovým signálem s dosahem až 100 m ve volném poli. Ukazatel data a času. Automatické nastavování času a přechod na letní a středoevropský čas. S výklopným stojánkem, vhodná také k pověšení na zeď. Kontrolka stavu baterií, pohotovostní režim v provozu na baterie. Teplotní rozpětí: uvnitř -9,9–70 °C, venku -35–70 °C. Včetně síťového adaptéru, 5 baterií, návodu k obsluze a montážního materiálu pro připevnění na zeď.
799 Kč
799
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.