×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Měřič tepové frekvence

Měřič tepové frekvence

Elastický hrudní pás pro bezkabelový přenos srdeční frekvence. Měřič zobrazuje počet kroků, rychlost a vzdálenost, počítá spotřebu kalorií a odbourávání tuků. Možnost ukládání tréninkových jednotek do paměti. Optický a akustický signál při překročení nebo nedosažení nastavených hodnot srdeční frekvence. Grafické znázornění cílové srdeční frekvence. Stopky, zobrazení dne v týdnu, měsíce a času, denní buzení. Podsvětlený displej. Měřič je odolný proti stříkající vodě. Kódovaný: neovlivňují ho jiné měřiče tepové frekvence. Délku hrudního pásu je možné nastavit zhruba od 60 do 90 cm – elastický.
549 Kč
549
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Hrudní pás na měření tepové frekvence s Bluetooth®

Bezkabelové měření tepové frekvence a přenos signálů na smartphone v reálném čase
799 Kč 499 Kč Quickshop

Chytrý náramek Activity Tracker s Bluetooth® a měřičem pulzu

Měření srdeční frekvence přímo na zápěstí
1 190 Kč 799 Kč Quickshop

Krokoměr

Elektronický generátor impulzů s 3D senzorem pro libovolné umístění
299 Kč Quickshop

Monitor spánku

Na měření, analyzování a zlepšování spánkových zvyklostí
3 990 Kč 1 990 Kč Quickshop