×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Měřič tepové frekvence Finger Touch

Měřič tepové frekvence Finger Touch

Měření tepové frekvence dotykem prstů – bez hrudního pásu. Přístroj měří srdeční frekvenci, vzdálenost, rychlost, spotřebu kalorií a kroky. Velký podsvícený LC displej: snadné odčítání tréninkových dat. Uživatelsky nastavitelná zóna alarmu pro tepovou frekvenci, s ochranou proti stříkající vodě. Zobrazení času a data, nastavitelný alarm a funkce stopek. Přístroj je vodotěsný do 3 barů. Indikace nízkého stavu nabití baterií.
649 Kč
649 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.