×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Mechanické náramkové hodinky s částmi karoserie automobilu Aston Martin

Mechanické náramkové hodinky s prvky karoserie automobilu Aston Martin

Exkluzivní produkt: se švýcarským hodinovým strojkem Tyto exkluzivní pánské hodinky vyhoví nejvyšším nárokům. Uvnitř vysoce lesklého pouzdra vykonává švýcarský hodinový strojek Vintage Venus 180 absolutně precizní práci. Hodinky se natahují klasicky rukou. S částmi karoserie automobilu Aston Martin Černý ciferník je vyroben z částí karoserie automobilu Aston Martin DB5. Číslo Chassis No. na ciferníku se vztahuje k přidělenému certifikátu, který potvrzuje, že díly pocházejí z dotyčného modelu/automobilu. Vysoce kvalitní design – elegantní detaily Sklo na vrchní straně se skládá z vypouklého safírového skla odolného vůči poškrábání, které se vyznačuje tvrdostí a nerozbitností. Dno s vložkou z minerálního skla odolného vůči poškrábání umožňuje pohlédnout na vždy dokonale přesný chod hodinového strojku. Náramkové hodinky jsou opatřeny elegantním koženým řemínkem.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.