Schließen
Novinka! 

Mistři na přípravu masa – Steakhouse u vás doma

 

Pro ty nejlepší steaky na světě


Vysokoteplotní gril MeatBoss rozpálený na 850 °C zajistí během několika minut optimální přípravu jídla a magický chuťový zážitek, jaký znáte jen ze steakhousu – s intenzivní vůní pečeně a báječně křupavou kůrčičkou.

Cena? Neuvěřitelně výhodná: 6 990 Kč.
Pouze do vyprodání zásob.

Objednat MeatBoss 
Boss na videu

Tchibo představuje: MeatBoss

MeatBoss – přehled předností

Grilování na magických 850 °C

Díky kvalitním topným tělesům z křemene a teplotou až 850 °C zajistí MeatBoss perfektní kůrčičku jako ve steakhousu. Aromatický, mírně karamelizovaný steak s intenzivní vůní pečeně – a to během pouhých pár minut.

Snadné ovládání

Ovládání je velmi jednoduché. Grilovací rošt s odnímatelnou rukojetí je možné zasunout v šesti různých výškách – podle druhu a tloušťky masa. Má časovač, funkci automatického vypnutí a pohodlně ovladatelný dotykový LED displej.

Ikonický design

MeatBoss nadchne také zvnějšku svým ušlechtilým, práškově lakovaným krytem cool touch s aktivním chlazením. Je dodáván s grilovacím roštem, rukojetí ke grilovacímu roštu, odkapávací miskou a gastromiskou, všechny díly jsou vhodné do myčky.

Individuální nastavení

Teplota přípravy jídla se u grilu MeatBoss nastavuje po 25 °C od 400 °C do 850 °C. Ať už chcete medium, rare, nebo well done, pro perfektní výsledek můžete nastavit časovač po 30 sekundách od jedné minuty do deseti.