0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Úklidoví pomocníci

Dokonale uklizený byt

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Čistá podlaha i polstrování

Vysavače a parní čističe

Úklid je hračka

Pomůcky na úklid celého domu

Dobře zrecyklováno
Lidstvo spotřebovává víc zdrojů, než kolik se jich zvládá obnovit. Proto je opětovné využití surovin z odpadu tak důležité. Při výrobě svých výrobků používáme různé recyklované materiály, třeba starý plast z PET lahví. Tím šetříme energii a chráníme životní prostředí.

Mimochodem, Tchibo využívá recyklované materiály v celé řadě výrobků. Třeba kartáč s recyklovaným plastem od Tchibo tak vlastní v průměru každá 5. rodina v Německu.
Trvalá udržitelnost v Tchibo
 

Chytré lapače nečistot

Potřebujete rychle vběhnout v botách do bytu? Tyhle návleky zařídí, abyste si to doma neušpinili.

Na návlek si jednoduše stoupněte, nohou zahýbejte do všech stran… a návlek se naroluje na špinavou botu. Udržovat čistotu jde tak pohodlně!
Prohlédnout si návleky na boty

Mohu dnes umýt nádobí?

Chytré nápady na mytí i utírání

Všechno bude zářit čistotou!

✓ Velmi vysoké a jemné štětiny zajistí perfektní očištění
✓ Špína neulpívá
✓Ideální na čištění, odstraňování vlasů a chlupů, ale také k pečlivému očištění kol, disků atd.
Prohlédnout si čisticí rukavice

Pečovat o oblečení je snadné

Žehlení, sušení a péče

Vše na svém místě

Nápady na ukládání a uklízení věcí

Víc úložného prostoru

Nábytek a police

        
Bohužel vyprodáno
            
  • LED světla do zásuvky, 2 ks
Automaticky se zapínají a vypínají při otevření a zavření zásuvky
149
Náhled
      
  • Stropní svítidlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
1 490
Náhled

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.
Logo GUT GEMACHT nesou také naše produkty z papíru certifikovaného podle FSC® (Forest Stewardship Council®), protože k jeho výrobě se používá dřevo z odpovědně obhospodařovaných lesů.

S OHLEDEM NA BUDOUCNOST
Přísné standardy FSC® zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Rozhodnete-li se pro koupi produktu z papíru certifikovaného podle FSC®, podpoříte zachování všech důležitých funkcí našich lesů. Můžete se také spolehnout na to, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že tito pracovníci pracují za bezpečných pracovních podmínek. Objevte skvělé výrobky vyrobené s láskou k přírodě.
Zastáváme názor, že pokud znovu použijeme hodnotné suroviny, děláme dobrou věc, a vytváříme tak produkty, které právem nesou logo GUT GEMACHT. Proto recyklujeme suroviny, a šetříme tak jejich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITÍ
Když se rozhodnete pro výrobek z recyklovaného materiálu, přispějete tak velkou měrou ke konceptu udržitelného rozvoje. Může se tak výrazně snížit produkce škodlivých emisí a současně se šetří energií i surovinami. A kvalita zůstává stejná.