0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Trendy bydlení

Funkční nábytek & osvětlení

Pro naši novou kolekci nábytku není žádný prostor příliš malý. Moderní stoly, police a postele přinášejí řadu chytrých funkcí a poskytují spoustu místa na ukládání věcí a na dekorace. A s našimi svítidly zaručeně vykouzlíte ty správné světelné efekty pro ještě větší útulnost.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Forma a funkce

Univerzální pomocníci do obývacího pokoje

            
  • Stolní lampa s dřevěným podstavcem
Energie: A+ (od A++ do E)
1 690
Náhled
     
  • Rohová rozkládací pohovka s pružinovým jádrem a úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
24 990
Náhled
   
  • Stojací lampa s kovovým stínítkem
Severský design se vzhledem dubového dřeva a matně bílým kovem
Energie: A+
1 990
Náhled

Více úložného prostoru v ložnici

Vejde se do každého kouta

Chytré nápady do chodby

Vše na svém místě

Variabilní nábytek do jídelního koutu

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.