0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Útulné pohodlí

Úžasné ložní prádlo

Když se do ložnice nastěhují měkoučké materiály a zasněné vzory, může to znamenat jen jediné: Čas se zachumlat je opět tady! Objevte v naší nové kolekci povlečení a lůžkoviny ve vysněně krásných barvách a designech, které přímo vyzývají k tomu se nádherně vyspat.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Inspirace přírodou

Povlečení s květinovými vzory a proužky

                 

V jedné barvě

Jednobarevná prostěradla a povlaky na polštáře

              

Nádherně jemné a hřejivé

Napínací prostěradla a povlaky na polštáře z kvalitního flanelu

Pro blahodárný spánek

Kvalitní lůžkoviny značky irisette®

Vše do moderní ložnice

Postele a nábytek ve skvělém designu

 
  • Postel boxspring
Optimální ležení a zdravý spánek díky uvolněné páteři a svalům
21 990
Náhled
 
  • Noční stolek
Vyšší než obvyklé stolky, vhodný k posteli boxspring
2 290
Náhled
 
  • Postel s úložným prostorem
Se dvěma nočními stolky a spoustou úložného prostoru
11 990
Náhled
       

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.