0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Outfity, prádlo a doplňky

Podzimní móda pro muže

Od hlavy po paty dokonale vybaveni do každého počasí a v pohodlném prádle pro chladnější podzimní dny se muži mohou na podzim jen těšit.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

 
 • Nepromokavá bunda, unisex
Větruvzdorná, nepromokavá a prodyšná díky vysoce účinné povrchové úpravě a zataveným švům
799
Náhled
   

S dobrým vybavením Vás špatné počasí nikdy nezaskočí

Bundy, kalhoty, boty a výbava pro dobrodružství v přírodě

  
 • Nepromokavé kalhoty, unisex
Větruvzdorné, nepromokavé a prodyšné díky vysoce účinné povrchové úpravě a zataveným švům
499
Náhled
   
 • Softshellové kalhoty
Elastické, odolné, rychle schnou – optimální pro outdoorové aktivity
799
Náhled
  
 • Nepromokavá kapuce
Na cesty – jednoduše se přetáhne přes bundu nebo kabát nebo vloží pod ně
249
179
Náhled
  
 • Nepromokavá bunda, unisex
Větruvzdorná, nepromokavá a prodyšná díky vysoce účinné povrchové úpravě a zataveným švům
799
Náhled
 
 • Bunda s kapucí
Prodyšná, dobře odvádí tělesnou vlhkost a rychle schne díky úpravě DryActive Plus
499
Náhled
        
 • Kotníkové boty
Z velurové kůže
799
Náhled
 
 • Boty
Podrážka s mírným profilem
699
Náhled

Základní šatník pro každý den

Trička, košile a svetry, které se snadno kombinují

Spodní vrstva

Nátělníky, slipy, boxerky a ponožky – klasické denní prádlo pro muže

Noční prádlo a oblečení pro volný čas

   
Bohužel vyprodáno
 • Krátké pyžamo
Měkký materiál single jersey
349
  
Bohužel vyprodáno
  
 • Pohodlné kalhoty
Pas s tunýlkovým stahováním a šňůrkou na zavazování k úpravě šířky
349
Náhled
 
 • Pohodlné kalhoty
Tunýlkové stahování se šňůrkou na zavazování k úpravě šířky
349
299
Náhled

Doplňky

  
k dispozici malé množství kusů
  
 • Kožená peněženka
Kvalitní plná hovězí kůže
399
Náhled
 
 • Kožený přívěsek na klíče
Kroužek na klíče z ušlechtilé oceli
199
Náhled
 
 • Peněženka
Kapsa na mince se zapínáním na druk
199
Náhled
  
k dispozici malé množství kusů

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s označením Cotton made in Africa (CmiA) nese logo GUT GEMACHT, neboť podporuje trvale udržitelné pěstování bavlny v Africe. Iniciativa CmiA tam spolupracuje s přibližně 670.000 pěstiteli bavlny a nabízí tak pomoc zhruba 5,3 milionům lidí (včetně rodinných příslušníků), aby si sami zlepšili svůj život.

POMOC DÍKY OBCHODU
Sociální spravedlnost, vyšší příjmy pro rodiny a ochrana životního prostředí – to jsou naše cíle. Farmáři mají možnost navštěvovat kurzy, kde se učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky. Díky vyšším výnosům při sklizních a rostoucím příjmům mohou vlastním přičiněním zlepšit životní podmínky pro sebe a své rodiny, a to bez jakékoliv další pomoci zvěnčí. Čím více se této bavlny koupí, tím lépe, protože licenční poplatky, které za ně firmy platí, se investují přímo v místě původu bavlny (například do škol). Takže, Vy si nakoupíte příjemnou módu a zároveň dáváte ostatním šanci na lepší budoucnost.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.