0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Podzim a zima na zahradě

Připravte zahradu na zimu

Když jsou dny kratší a padají listy, zahradní sezona jde do finále. Teď je ten správný čas uložit zahradní nábytek a nástroje na zimu a užít si poslední krásné podzimní dny – s ozdobnými světelnými řetězy a krásnými dekoracemi.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Zahrada září

Zahradní svítidla a světelné řetězy

Honem do tepla!

Ochrana proti mrazu a skleníky

Dobře uloženo na podzim i zimu

Ochranné kryty na zahradní nábytek

Vše na svém místě

Úložné boxy a domky na nářadí

Nápady na balkon a terasu

Zahradní skříně a nábytek

 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
  
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
 

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.