0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Hvězdná kuchyně u Vás doma

Slavnostní vaření a stolování

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Oslnivě prostřeno

Dekorace na prostřený stůl

 
Aktuální barvy

Zimní sny v temně modré a zlaté

Zlaté hvězdičky a svícínky, k tomu sladěné ubrousky a ubrusy v temně modré: Objevte aktuální prosincové barvy! Prostřený stůl se tak v době vánočních svátků a na silvestra promění v působivou sváteční ozdobu.
 
Bohužel vyprodáno
  • Svícen
349
                       
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
  • Hvězda s LED
499
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*449 Kč
 

Perfektní pečeně

Nádobí na restování a dušení

 
Weihnachtsbraten in einem Bräter

Tipy na přípravu dokonalé vánoční pečeně

  • Maso vyndejte z chladničky hodinu až dvě před přípravou, aby získalo pokojovou teplotu.
  • Využijte teplo, které při restování vzniká, a pečínku dejte bezprostředně potom do trouby.
  • Dopřejte pečeni čas a v troubě nenastavujte příliš vysokou teplotu: nejlepších výsledků dosáhnete při teplotách mezi 80 a 120 °C.

Pro maximální požitek

Nádobí a pomůcky do kuchyně

Máme chuť na dezert!

Doplňky na dezert a kávu

Šikovně namixováno

Vše do koktejlového baru

Třešnička na dortu!

Víno a sýr v neodolatelném podání

Hvězdná kuchyně snadno a rychle

Elektrické pomůcky do kuchyně

 

Steakhouse u vás doma

Vysokoteplotní gril MeatBoss rozpálený na 850 °C zajistí během několika minut optimální přípravu jídla a magický chuťový zážitek, jaký znáte jen ze steakhousu.
Seznamte se s grilem MeatBoss

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.