0 ks

  • Stručný přehled aplikace.

  • Pohybujte se v menu.

  • Na úvodní stránku se dostanete klikem na tuto ikonu.

  • Najdĕte své oblíbené výrobky.

  • Nákupní košík vždy po ruce.

  • Přejeme Vám hodnĕ zábavy s aplikací Tchibo!

Ukončit přehled
×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Dvířka s čipem

Tento výrobek už bohužel není v sortimentu Tchibo k dispozici. Nicméně jsme pro Vás připravili výběr výrobků, které by se Vám mohly hodit.
Dvířka s čipem
Popis výrobku

Dvířka s čipem

Je kočka ještě venku, nebo už je zase dávno zpátky doma? S těmito dvířky budete mít vždycky jistotu. Tato dvířka řízená čipem ukazují, zda se zvíře nachází uvnitř nebo venku, přičemž inovativní systém může uložit až 32 různých mikročipů podle ISO 11784 s až 15 číslicemi. Zvířata jsou identifikována podle implantovaného mikročipu nebo mikročipu integrovaného do obojku. Funkční dvířka pro psy a kočky k mnoha použitím Tato bateriově napájená dvířka jsou vybavena protivětrným systémem a čtyřcestným zavíráním s ukazatelem směru, který se dá nastavit jen na odchod, na vstup, na odchod a příchod nebo na zavřeno. Dvířka se dají vestavět nejen do domovních dveří, ale také do stěny nebo do okna.

Naše služby

Zboží si můžete nechat doručit zdarma do Vámi vybraného obchodu a tam si ho i vyzvednout.

Najít nejbližší obchod
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.