0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Dekorační věnec s LED

Tento výrobek už bohužel není v sortimentu Tchibo k dispozici. Nicméně jsme pro Vás připravili výběr výrobků, které by se Vám mohly hodit.
Dekorační věnec s LED
Popis výrobku

Dekorační věnec s LED

Působivá dekorace Uvnitř i venku, na dveřích nebo jako adventní věnec – v kvalitním designu jedlových větviček, s červenou stužkou a zhruba 48 LED vydávajícími teplé bílé světlo vykouzlí tento dekorační věnec sváteční akcenty a zajistí působivé vánoční osvětlení. Věnec je napájen bateriemi, s jednou sadou baterií vydrží svítit zhruba 100 hodin. Vypínač se skrývá na zadní straně. Vánoční osvětlení s časovačem Integrovaná funkce časovače automaticky vypíná toto osvětlení s LED zhruba po šesti hodinách, za dalších cca 18 hodin ho opět zapne. O Vánocích tak budete mít vždy ve stejnou denní dobu postaráno o působivé, energeticky nenáročné osvětlení.

Dekorační věnec s LED

999 Kč
999
vč. DPH

Alternativní produkty