Schließen

Lyžařská a snowboardová helma, černá

999 -20%
799
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici

Lyžařská a snowboardová helma, černá

Obj. číslo 43291
Helma dokonale sedí – s otočným kolečkem pro plynulé nastavení pásku helmy. Vnější skořepina odolná proti UV záření a proti rozlomení působením mrazu – helma je neobyčejně lehká a odolná proti nárazům díky konstrukci in-mold. Konstrukčně stejná jako „Cratoni Reflex“, která v testu lyžařských helem ADAC dostala známku „dobře“ (testováno 16 lyžařských helem), ADAC ski 2011. Nastavitelný polstrovaný řemínek pod bradu se zaklapovací sponou. Optimální cirkulace vzduchu díky osmi větracím otvorům: čtyři z nich s posouvacími uzávěry pro rychlé otevírání a zavírání. Polstrovaná podšívka – lze ji vyndat a vyprat. Odnímatelné polstrování uší a brady. S akustickými vložkami. S držákem lyžařských brýlí. Helma odpovídá normě ČSN EN 1077.

Stáhnout další informace o výrobku

In-mold:

Metoda in-mold je speciální vstřikové lití. Vnější skořepina helmy je při tomto postupu ostřikována tvrdou pěnou, díky čemuž se vnější skořepina spojí s vnitřní skořepinou z tvrdé pěny. Vzniká tak neoddělitelné spojení, které zajišťuje vyšší pevnost, odolnost proti teplu i delší životnost helmy.

Rozměry:

vel. S/M vhodná pro obvod hlavy zhruba 52–56 cm. Vel. M/L vhodná pro obvod hlavy zhruba 54–58 cm. Vel. L/XL vhodná pro obvod hlavy zhruba 58–62 cm

Barva:

černá
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Obj. číslo:

43291

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí