Schließen

Ložnice jako nová

Ložní prádlo a doplňky

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Podzim přichází

Hřejivé povlečení v barvách podzimu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jaké vybrat povlečení

Přehled nejdůležitějších vlastností

Flanell Bettbezug

Flanel

 • Jemný a hřejivý
 • Zdrsněná čistá bavlna
 • Savý a příjemný k pokožce
Biber Bettbezug

Jemný flanel

 • Měkoučká tkanina z čisté bavlny
 • Nemusí se žehlit a rychle schne
 • Vyrovnává teploty
Renforcé Bettbezug

Renforcé

 • Jemná, hladká tkanina
 • Dobře saje
 • Hodí se pro všechna roční období
 • Vyrovnává teploty
Perkál

Perkal

 • Velmi lehká bavlněná tkanina
 • Výborně saje
 • Prodyšný, vyrovnává teploty

Dobré materiály, dobré sny

Prostěradla a povlaky na polštáře

 
 
 
 
 
 
 
k dispozici malé množství kusů
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pro pohádkově dobrý spánek

Kvalitní polštáře a přikrývky

Absolutně komfortní spánek

s irisette®

Používání kvalitních materiálů, průběžné kontroly kvality materiálů a koncových produktů, šetrné zacházení se zdroji a přísné dodržování bezpečnostních, zdravotních a ekologických aspektů – irisette® znamená „kompetenci ve věcech komfortního spánku“.

Jakou výplň si přejete?

Vlákno – krásně měkoučké

S touto prošívanou přikrývkou plněnou vláknem, která byla vyvinuta exkluzivně pro Tchibo, si poležíte opravdu luxusně. Syntetická výplň je lehoučká, nádherně měkká a zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a také příjemné podmínky pro spánek. Povlak je vyroben z čisté bavlny s lemováním po celém obvodu.

Prachové peří – jemné a nadýchané

Naše prachové přikrývky jsou z 90 % plněné bílým prachovým peřím a z 10 % peřím, díky tomu jsou nádherně měkké a nadýchané. Tyto přikrývky navíc umějí vyrovnávat teploty: vytvářejí dobré podmínky pro spánek. Používáno je výhradně prachové peří a peří, které nepochází z živých zvířat.

Velbloudí srst – prima klima!

Dvojité přikrývky s velbloudí srstí jsou vyvinuté exkluzivně pro Tchibo: díky vzduchovým komorám zajišťují optimální tepelnou izolaci v chladnějších nocích. Díky povlaku z čisté bavlny je tato přikrývka nádherně poddajná a boduje díky neobyčejně vysoké savosti.

Gesund liegen, besser schlafen

Kvalitní matrace, postele a mnohem víc

 
 
 
 • Postel boxspring
Optimální ležení a zdravý spánek díky uvolněné páteři a svalům
21 990
Náhled
 
 
Bohužel vyprodáno
 • Noční stolek
Vyšší než obvyklé stolky, vhodný k posteli boxspring
2 490
 
Bohužel vyprodáno
 
 

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Náš textil s označením Cotton made in Africa (CmiA) nese logo GUT GEMACHT, neboť podporuje trvale udržitelné pěstování bavlny v Africe. Iniciativa CmiA tam spolupracuje s přibližně 670.000 pěstiteli bavlny a nabízí tak pomoc zhruba 5,3 milionům lidí (včetně rodinných příslušníků), aby si sami zlepšili svůj život.

POMOC DÍKY OBCHODU
Sociální spravedlnost, vyšší příjmy pro rodiny a ochrana životního prostředí – to jsou naše cíle. Farmáři mají možnost navštěvovat kurzy, kde se učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky. Díky vyšším výnosům při sklizních a rostoucím příjmům mohou vlastním přičiněním zlepšit životní podmínky pro sebe a své rodiny, a to bez jakékoliv další pomoci zvěnčí. Čím více se této bavlny koupí, tím lépe, protože licenční poplatky, které za ně firmy platí, se investují přímo v místě původu bavlny (například do škol). Takže, Vy si nakoupíte příjemnou módu a zároveň dáváte ostatním šanci na lepší budoucnost.