Schließen
Lounge rohový díl

Lounge rohový díl

Lounge v zahradě Tento rohový díl lze velmi flexibilně kombinovat – ideálně také s ostatními prvky naší série lounge nábytku, např. se středním dílem nebo se sedátkem jako lenošku. Tak nabízí mnoho možností sestavení pro malé i velké prostory na terase, zahradě nebo na balkoně. Rohový díl má rám z hliníku s povrchovou úpravou práškovou barvou a konstrukci z kvalitního lakovaného eukalyptového dřeva s certifikátem FSC®, díky čemuž je odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům. Díky chráničům podlahy je lze umístit také na citlivé povrchy. Velké pohodlí je součástí Rohový díl je vybaven měkkým, melírovaným sedákem a dvěma zadními sedáky a nabízí velké pohodlí. Navíc má opěradlo z kvalitního otevřeného textilního pletiva, které spojuje moderní design s nejlepší outdoorovou kvalitou. Potahy lze sejmout a vyprat.
6 290 Kč
6 290
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Lounge střední díl

Flexibilní kombinace – mnoho možností sestavení pro malé i velké prostory
4 990 Kč Quickshop

Stolička

Konstrukce v moderním vzhledu s plastovým pletivem
3 490 Kč Quickshop

Zahradní houpací židle

S protiskluzovým polštářkem
3 990 Kč 2 990 Kč Quickshop