×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Litinový hrnec a pekáč v jednom, krémový, oválný, cca 6,5 l

Litinový hrnec a pekáč v jednom, krémový, oválný, cca 6,5 l

Když se venku ochladí a je pošmourno, vrátí se na náš stůl dušené pokrmy. S tímto pekáčem a hrncem v jednom se Vám pečené a dušené pokrmy perfektně podaří. Hrnec je vyroben ze smaltované litiny – dokáže dlouhodobě akumulovat teplo a rovnoměrně ho distribuovat až po okraj. Dlouhá životnost a odolnost S tímto hrncem lze maso perfektně opéci a následně dusit na všech typech sporáků, včetně indukčních. Těžké litinové víko zadržuje tekutinu i při dlouhém dušení a díky úchytu z ušlechtilé oceli můžete hrnec používat i v troubě při vysokých teplotách – například když potřebujete mít slavnostní pečeni hotovou o něco rychleji.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.