Eine Frau hält die Kaffeekirschen der Rarität Veloso Brasil in ihren Händen

NOVINKA: Naše raritní káva z Brazílie - limitovaná edice

Výjimečná káva pro speciální okamžiky - raritní káva »Veloso Brasil« slibuje sametově jemnou chuť s lehkým nádechem lískových oříšků.

Naše speciální káva pro Vás

 
 
Bohužel vyprodáno
  • NOVINKA: Raritní káva z řady Privat Kaffee »Veloso Brasil«
Sametově jemná s lehkým nádechem lískových oříšků
Intenzita:26
279
Kč/kg 558
Bohužel vyprodáno
Oříšková vůně s výrazně praženým akcentem
Intenzita:56
od109
Kč/100g 145,33

O ŽIVOTĚ V SAVANĚ, NEJLEPŠÍCH ZRNKÁCH A BRAZILSKÉ VÁŠNI

„Zpět ke kořenům“, to pro naši novou raritní kávu znamená: Vítejte v Brazílii! Zde, v domovině vynikající kávy Arabica je doma i naše káva »Veloso Brasil«. Mezi mnoha řekami a fascinujícími vodopády ve státě Minas Gerais leží v regionu Cerrado farma Santa Cecília. Už téměř 200 let zde na plantážích zrají vynikající kávovníkové plody a jsou členy rodiny Veloso zpracovávány se spoustou lásky a zkušenostmi předávanými z generace na generaci.
Kaffeekirschen in der Trocknung
Ein Mann breitet die Kaffeekirschen zur Trocknung aus.

DLOUHOLETÁ SPOLUPRÁCE PRO DLOUHOTRVAJÍCÍ POŽITEK

Káva nejlepší kvality z jedné ruky – podle tohoto motta žije a jedná každý jednotlivý člen rodiny. Tchibo s farmou Pedra Humberta Velosa nadšeně spolupracuje už od února 2011. Společně se angažujeme nejen pro nekompromisně dobrou kávu, ale při jejím pěstování také speciálně dbáme na dodržování trvale udržitelných metod, které jsou dobré pro člověka i životní prostředí. K tomu kromě osazování domácími druhy rostlin patří také péče o pracovníky farmy. Při takovém nadšení a nasazení pro prvotřídní kávu Arabica výsledek opravdu stojí za ochutnání: Nová specialita „Veloso Brasil“ je k dostání v celých zrnkách pro přípravu překapávané kávy nebo jako Grand Classé Caffè Crema pro Cafissimo. Rozdílné pražení, aromatický charakter a jemný nádech lískových oříšků garantují jedinečné okamžiky s kávou ze srdce Brazílie.

Rainforest Aliance (GUT GEMACHT)

Určitě jste si už někdy při nakupování všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co vlastně symbolizuje? Rainforest Alliance se angažuje v ochraně náchylných ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje trvale udržitelný způsob hospodaření na zemědělských plochách. K tomu patří i přiměřené životní a pracovní podmínky pěstitelů plodin a jejich rodin. Naše kávové produkty se zelenou žábou byly vyrobeny ekologickým a sociálně odpovědným způsobem. S trvale udržitelnými výrobky s logem „GUT GEMACHT", jako je tato certifikovaná káva, děláte dobrou věc. Pro druhé, pro životní prostředí, ale i pro sebe. Připojte se a staňte se součástí zodpovědného světa! Více informací na www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-spolecenska-odpovednost-v-tchibo-c400069086.html
Rainforest Aliance (GUT GEMACHT)