Schließen

Trendy barvy léta

Růžová, červená a bílá

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Svěží vzhled s růžovou a bílou

Trika, halenky, kalhoty a doplňky

 
  • Triko s dlouhým rukávem
Příjemně jemná směs bavlny a viskózy
199
Náhled
 
 
  
  • 7/8 džíny
Příjemně měkká směs bavlny a elastanu
499
Náhled
 
  • Halenka
Přední strana s tkanou vsadkou – zadní strana a rukávy z měkce splývavé směsi vlákna Lenzing Viscose® a elastanu
349
Náhled
  • Tuniková halenka
Z jemně splývavé viskózy
349
Náhled
 
  • Halenka s krátkými rukávy
Lehký bavlněný materiál s jemnou tkanou strukturou
299
Náhled
 
  • Tričko s tkanou vsadkou
Přední díl z jemně splývavého tkaného materiálu, zadní díl a rukávy z příjemně měkké směsi Lenzing Viscose® a elastanu
299
Náhled
 
  • Halenkové triko
Síťovinový svrchní materiál – žerzejový top z měkce splývavé směsi viskózy a elastanu
299
Náhled
  
 
Bohužel vyprodáno
 
 
 

Na scénu přicházejí barvy!

Letní vzhled s červenou a modrou

Dokonale trendy:

Červená a růžová

Červená barva je nesmírně rozmanitá. Červené tóny tvoří nádherný kontrast s černou, bílou nebo šedou, ale skvěle ladí i s béžovými nebo krémovými barevnými odstíny.

A kdo dává přednost decentnějšímu stylu, může sáhnout po něžné růžové a zkombinovat ji s bílou, šedou, hnědou, krémovou nebo třeba tmavě zelenou. Červenou a růžovou barvu lze navíc výborně kombinovat: aktuálně je v módě styl color blocking!

Zpátky k základům!

Svrchní oblečení a kalhoty pro snadné kombinování

Lehoučké denní prádlo na léto

Podprsenky, kalhotky a košilky

Dobrý den, dobrá nálado!

Noční prádlo a domácí oblečení

Zářivý vzhled

Šperky a hodinky

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Textilie nesoucí logo ECO-LOGIC jsou vyrobeny z bavlny pěstované v rámci projektu Appachi ECO-LOGIC zaměřeného na podporu indických malopěstitelů bavlny.
Farmáři zapojení do projektu se ve vzájemné spolupráci učí, jak pěstovat bavlnu s využitím přírodních prostředků na ochranu rostlin a přírodních hnojiv. To je prospěšné pro životní prostředí, pro pole a přirozeně i pro malopěstitele.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.
U naší módy z viskózy Lenzing Viscose® pocítíte okamžitě, proč nese logo GUT GEMACHT, neboť tato látka je mimořádně měkká na omak a nádherně splývá.

Celulózová vlákna však přináší mnohem více než jen úžasně hebký pocit na pokožce, jsou také šetrná k životnímu prostředí. Vyrábí se totiž z rostlinných surovin, které se získávají výhradně z trvale udržitelných zdrojů. V rámci výroby je věnována pozornost tomu, aby byly dodržovány vysoké kvalitativní a ekologické standardy.
Hedvábně měkké, odvádějící vlhkost a vyrovnávající teplotu – to vše zažijete s naším prádlem z vlákna TENCEL®. Lyocellová vlákna si Vás získají svými vynikajícími vlastnostmi při nošení, navíc jsou, co se týká výroby, obzvláště ekologická.

Surovinou pro vlákna TENCEL® je celulóza – získaná ze dřeva certifikované podle FSC®. TENCEL® je vyráběn v cirkulárním systému výroby (closed loop system). Můžete si tedy být jisti, že naše noční prádlo z vlákna TENCEL® je stejně tak dobré pro životní prostředí jako Váš pocit při jeho nošení.