Schließen

Letní pečení

Pomůcky na ty nejlepší dobroty

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Sladké pečení nás baví!

Kuchyňské pomůcky na pečení

 

Malé skleničky, velké pochutnání!

Z těchto čtyř zavařovacích skleniček ve tvaru báboviček si zaručeně pochutná každý. A je jedno, zda máte chuť na sladké, nebo na slané: Ve skleničkách se dá vykouzlit, skladovat i servírovat spousta dobrot – a to zas a znova.

Mmmm... Pečte s láskou!

Košíček na kynutí, miska a podložka na pečení: S těmito pomůckami na pečení chleba, které najdete v naší týdenní kolekci, už otevření Vaší vlastní pekárny nestojí nic v cestě. Tak hurá připravit těsto, dát do trouby a pak už:
pochutnejte si na krajíčku čerstvého chleba!
Bohužel vyprodáno
 
k dispozici malé množství kusů
 
 
Bohužel vyprodáno
 

Letní pozdravy

Dekorace na stůl, nádobí a nápady na piknik

Svěží nápady do kuchyně

Dekorativní a praktické kuchyňské doplňky

 
Bohužel vyprodáno
  • Utěrky, 3 ks
Kvalitní, čistá bavlna – dobře saje a nepouští vlákna
249
  
k dispozici malé množství kusů
 
  • Krájecí prkénko
Protiskluzové hrany pro dobrou stabilitu při krájení
199
Náhled
 
  • Loupač jablek
Rychlé a snadné oloupání
199
Náhled
  
Bohužel vyprodáno
  
   
 
 
 
Bohužel vyprodáno
  
  • Struhadlo na citrusy
Se záchytnou nádobou a integrovaným víčkem
179
Náhled
 
  
 
  • Ploché síto do dřezu
K mnoha účelům – pro hygienickou a čistou práci
299
199
Náhled
 
   

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.