Schließen
Lampa s LED na psací stůl

Lampa s LED na psací stůl

Výběr ze tří barevných teplot Tato LED lampa na psací stůl vydává studené, neutrální nebo teplé bílé světlo. Pouhým dotykem čidla na noze lampy se dá teplota světla nastavovat od 3.000 do 6.500 K. Pro přesnou práci tak můžete využívat třeba studené světlo a teplé světlo volit na čtení. I zapínání a vypínání lampy probíhá pomocí čidla. Prostorově nenáročná Tato lampa s LED je skládací, a když ji nepotřebujete, dá se snadno schovat třeba do zásuvky psacího stolu. Šetřete energii s LED Tato stolní lampa je vybavena 14 LED energetické třídy A+: 15.000 spínacích cyklů. Stmívací. Délka cca 113 mm, průměr cca 60 mm. Rozměry svítící plochy 178 x 32 mm. Tyto žárovky nepatří do komunálního odpadu. Informace o správné likvidaci a sběrných místech ve Vašem okolí najdete na www.tchibo.cz
999 Kč
999
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.