×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Lampa s denním světlem

Lampa s denním světlem

Spousta světla v pošmourném období Nedostatek denního světla během zimních měsíců může vést k nevyrovnanosti, špatné náladě a nedostatku energie. S touto lampou s denním světlem se rozzáří slunce! A to každý den. Světlo se nechvěje ani nevydává UV záření. Intenzita světla je cca 10 000 luxů. Lampa má velkou osvětlovací plochu o průměru cca 24 cm a nabízí obzvlášť jasné, rovnoměrné osvětlení – můžete se doslova koupat ve světle. Lampa s technologií LED vydává okamžitě po zapnutí příjemné světlo. Lampa s denním světlem je certifikovaný lékařský produkt.
2 290 Kč
2 290
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 50/2018  Zimní wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Lampa s denním světlem

K použití při nedostatku slunečního světla v zimních měsících: může pomoci s nevyrovnaností, špatnou náladou a nedostatkem energie
1 590 Kč Quickshop