×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Lampa s denním světlem

Lampa s denním světlem

Kompaktní lampa – simuluje sluneční světlo Nedostatek denního světla během zimních měsíců může vést k nevyrovnanosti, špatné náladě a nedostatku energie. S touto lampou s denním světlem se rozzáří slunce! A to každý den. Postačí k tomu pouhé stisknutí tlačítka, bez ohledu na to, zda máte lampu na psacím stole nebo s sebou na cestách. Světlo se nechvěje ani nevydává UV záření. Při odstupu cca 10 cm je intenzita světla cca 10 000 luxů. Lampa má osvětlovací plochu cca 20 x 12 cm a nabízí obzvlášť jasné, rovnoměrné osvětlení – můžete se doslova koupat ve světle. Díky technologii LED má lampa kompaktní rozměr. Lze ji nastavit horizontálně a vertikálně. Variabilní noha umožňuje nastavení individuálního úhlu naklonění. Tuto lampu si můžete, jako průvodce pošmournými, temnými dny, vzít kamkoli s sebou – součástí balení je i úložná taška. Lampa s denním světlem je certifikovaný lékařský produkt.
1 290 Kč
1 290
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.