×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Lampa s denním světlem

Lampa s denním světlem

Denní světlo pro tělesnou i psychickou pohodu Každý, kdo v ponurém ročním období bojuje s nevyrovnaností, špatnou náladou a nižší produktivitou, určitě ocení tuto lampu nabízející sprchu denního světla. Lampa vydávající světlo o intenzitě 10 000 luxů simuluje denní světlo, a dokáže tak kompenzovat nedostatek světla a zlepšit psychickou pohodu. Lampa vydává světlo bez chvění a UV záření a poskytuje jasné a rovnoměrné osvětlení. Kompaktní lampa s technologií LED Díky LED technologii má lampa kompaktní formát, a je tedy ideální volbou na psací stůl i na cesty. Lampa s denním světlem k postavení na stůl nebo k pověšení Lampa je vybavena variabilním stojanem a lze ji postavit na výšku i na šířku nebo ji lze připevnit také na zeď. Lampa se pohodlně ovládá jedním knoflíkem.
1 290 Kč
1 290
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 2/2018  Péče o zdraví

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.