×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Kulma ProCare Auto Curler HPS940/00

Kulma ProCare Auto Curler HPS940/00

Pro dokonalý účes jako od profesionála Pomocí této automatické kulmy se lokny vytvoří samy jako zázrakem – vlasy se automaticky navinou kolem kulmy. Přístroj se postará o dosažení profesionálních výsledků – dokonce i na zadní části hlavy. Přitom bezkartáčový titanový motor zabraňuje uváznutí vlasů, díky němu se vlasy navinou, zahřejí a natočí a vzniknou tak pravidelné a dokonalé lokny. Inovativní přístroj disponuje třemi teplotními stupni a třemi nastaveními časovače, takže je možné vykouzlit jak měkčí, tak také pevnější lokny. Nastavitelný směr vln – doprava, doleva nebo střídavě – se postará o vytvoření přirozeného vzhledu. Funkční detaily Doba zahřátí pouze cca 30 sekund Automatické vypínání po cca 60 min. Tepelně izolovaná komora – bez nebezpečí spálení prstů Keramická vrstva pro ideální přenos tepla Možnost nastavení teplot na 210 °C, 190 °C a 170 °C Nastavení časovače na 12 s, 10 s, 8 s Kabelový kloub Optický signál při připravenosti přístroje Závěsné poutko
2 990 Kč
2 990 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.