×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Kuličky se semeny "Divoké květy, 10 ks"

Kuličky se semeny "Divoké květy, 10 ks"

Těchto deset kuliček má pod čepicí! Skládají se ze směsi semen různých divokých květin a zeminy. Jsou ideální na balkon a zahradu a také na další volná prostranství, hodí se na všechna stanoviště. Pro pestrobarevnou záplavu květin Svazenka – Phacelia meva Měsíček – Calendula officinalis Len – Linum sativum Chrpa – Centhaurea cyanus Mák polní – Papaver argemone Sléz – Malve verticilata Jetel nachový – Trifolium incarnatum Třapatka srstnatá – Rudbeckia hirta Krásnoočko barevné – Coreopsis tinctoria Tařicovka přímořská – Lobularia maritima Slunečnice – Helianthus anuus Kuličky se semínky zasaďte, zalévejte a nechte růst Cesta od kuličky se semínky k rozkvetlé kráse je úplně snadná: kuličku se semínky vložte do malé jamky, zalévejte ji a nechte růst. Kulička se vodou rozpadne a semínka naklíčí. Rostliny budou zhruba 20 až 70 cm vysoké a pokvetou zhruba od června do října. Vysévat je můžete od března do začátku září. Semínka mají trvanlivost do 16. 3. 2020.
169 Kč
169
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.