×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Kuličky se semeny "Divoké byliny, 10 ks"

Kuličky se semeny "Divoké byliny, 10 ks"

Těchto deset kuliček má pod čepicí! Skládají se ze směsi semen různých divokých bylin a zeminy. Jsou ideální na balkon a zahradu a také na další volná prostranství, hodí se na všechna stanoviště. Pro pestrobarevnou záplavu květin Anýz – Pimpinella anisum Pelyněk – Artemisia vulgaris Kopr – Anethum graveolens Fenykl – Foeniculum vulgare Heřmánek pravý – Matricaria chamomilla Kerblík – Anthriscus Řeřicha – Nasturtium officinale Kostival – Symphytum cordatum Kuličky se semínky zasaďte, zalévejte a nechte růst Cesta od kuličky se semínky k rozkvetlé kráse je úplně snadná: kuličku se semínky vložte do malé jamky, zalévejte ji a nechte růst. Kulička se vodou rozpadne a semínka naklíčí. Rostliny budou zhruba 20 až 70 cm vysoké a pokvetou zhruba od června do října. Vysévat je můžete od března do začátku září. Semínka mají trvanlivost do 16. 3. 2020.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.