×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Kufry a cestovní příslušenství

Kufry a cestovní příslušenství

Sportovní taška s popruhem pro cvičební podložku
Úchytné popruhy s nastavitelnou délkou pro podložku na jógu nebo jiná cvičení
449 Kč 299 Kč Quickshop
Kosmetická taštička k zavěšení
Bohužel vyprodáno
Kosmetická taštička k zavěšení
Multifunkční: s mnoha praktickými kapsami na ukládání nejrůznějších potřeb
449 Kč
Sportovní vak
S obzvlášť vekou boční kapsou na zip
249 Kč Quickshop
Hybridní kufr
Kombinace tvrdé skořepiny a textilu – optimální ochrana a současně vysoká flexibilita
2 290 Kč Quickshop
Taška přes rameno 2 v 1
Možnost nosit dvěma způsoby díky variabilním uchům: přes rameno nebo jako batoh
499 Kč Quickshop
Plážová taška s chladicí přihrádkou
Udržuje nápoje a potraviny studené
499 Kč 399 Kč Quickshop
Cestovní organizér
Přehledné uložení – už žádné zdlouhavé hledání cestovních dokladů
499 Kč 349 Kč Quickshop
Nepromokavé vaky, 2 ks
Na nejrůznější předměty, které nechete namočit
229 Kč Quickshop
Kosmetická taštička
Se dvěma vyjímatelnými kapsami uvnitř
379 Kč 249 Kč Quickshop
Popruh na kufr 3 v 1
Se zámkem s číselným kódem a zabudovanou váhou
399 Kč Quickshop
Taška na nošení křížem
Z odolného bavlněného plátna
799 Kč 499 Kč Quickshop
Bezpečnostní taška přes rameno
Ramenní popruh s kovovou výztuží – ztěžuje přeseknutí a rozříznutí
499 Kč Quickshop
Outdoorový batoh
Z odolného materiálu, který odpuzuje vodu
599 Kč Quickshop
Vak s chladicí funkcí
Uvnitř s povrchovou úpravou pro optimální udržení nízké teploty
249 Kč Quickshop
Sada kosmetických pouzder
Odolné, lze je otírat vlhkým hadříkem
399 Kč 299 Kč Quickshop
Voděodolný vak
Na uložení spacáku, oblečení, malého stanu apod., aby nenavlhly
349 Kč Quickshop
Skládací batoh
Složí se do malého formátu a vloží do přední kapsy
299 Kč 249 Kč Quickshop
Kosmetické taštičky, 2 ks
Odolný svrchní materiál – lze otírat vlhkým hadříkem
299 Kč 249 Kč Quickshop
Taška na nošení křížem
Z odolného bavlněného plátna
799 Kč Quickshop
Batoh
Ramenní popruh s nastavitelnou délkou – zesílený kovem: znesnadňuje přeříznutí
799 Kč 699 Kč Quickshop
Bezpečnostní taška přes rameno
Ramenní popruh s kovovou výztuží – ztěžuje přeseknutí a rozříznutí
499 Kč Quickshop
Kosmetický kufřík
Bezpečné uložení toaletních potřeb a kosmetiky
799 Kč Quickshop
Batoh »Roll-Top«
Odolný materiál s koženkovými detaily
699 Kč 399 Kč Quickshop
Toaletní taška
Z odolného materiálu – lze otírat vlhkým hadříkem
299 Kč 199 Kč Quickshop
Bezpečnostní ledvinka
Pro neviditelné a bezpečné ukládání dokladů, peněz a cenností
249 Kč 199 Kč Quickshop
Sportovní batoh 2 v 1
Lze nosit jako batoh nebo jako ledvinku
499 Kč Quickshop
Sportovní taška
Z odolného svrchního materiálu odpuzujícího vodu a nečistotu
349 Kč Quickshop
Bezpečnostní náprsní taška
S ochrannou fólií RFID – na ochranu bezpečnosti osobních údajů
249 Kč Quickshop
Dětský kufr na kolečkách a batoh
Teleskopickou tyč lze zaaretovat ve dvou polohách – pro menší i větší děti
999 Kč 749 Kč Quickshop
Pojistka do dveří
Na zajištění dveří, které se otevírají směrem dovnitř – doma nebo na cestách
499 Kč 249 Kč Quickshop
1

Kufříky, cestovní tašky a další: Vaší dokonalí společníci

Ideální cestovní zavazadlo je praktické, lehké a robustní. Máte na výběr mezi kompaktními zavazadly na kolečkách, robustními skořepinovými kufry a kvalitními textilními cestovními taškami. Kromě toho nabízíme cestovní doplňky, jako jsou kosmetické tašky nebo zámky na kufry. Ale jak najdete ideální model přesně pro vás? Důležitými rozhodujícími kritérii jsou při tom objem, materiál a hmotnost. Kufr ze stabilního plastu se například skvěle hodí na cesty letadlem, zatímco zavazadla z textilních polyesterových tkanin se lépe hodí na rodinnou dovolenou autem.

Výběr správného cestovního zavazadla

Správné příruční zavazadlo

Aby bylo vaše zavazadlo na cestě letadlem považováno za příruční zavazadlo, nesmí přesahovat určité maximální hodnoty co do velikosti a hmotnosti. Ty se u jednotlivých leteckých společností liší – a zvláště u levných letů jsou přísně kontrolovány. Kufr nebo cestovní tašku o rozměrech 34x53x23 centimetrů můžete vzít s sebou u většiny leteckých společností. Pro jistotu se však ujistěte ve směrnicích dané společnosti. Podle typu letenky, místa odletu a cílové země se mohou podmínky například jedné jediné letecké společnosti lišit. Zvláště dbejte na rozdíly mezi leteckými třídami „Economy Class“, „Business Class“ a „First Class“.

Jaký zvolit objem?

Pokud hledáte kufr na krátké výlety v délce jednoho až dvou dnů, postačí vám malé zavazadlo na kolečkách s objemem 20 až 40 litrů. Ty lze zpravidla při cestách letadlem uplatnit jako příruční zavazadlo. Kufry na jednotýdenní dovolenou by měly mít objem 50 až 70 litrů. Na delší cesty jsou určené kufry o objemu 70, 90 nebo 120 litrů. Při výběru zohledněte fakt, že u mnoha leteckých společností máte zdarma zavazadlo jen do hmotnosti 20 kg – aniž by vám byl účtován příplatek. Proto je smysluplné myslet při plánování úsporně již od samého počátku. Chcete-li pojmout své zavazadlo úsporněji, můžete si například vzít méně kusů oblečení a přibalit cestovní prací prostředek.

Lepší organizace zavazadla

Cestovní zavazadla jsou při nakládání a přepravě často pohazována, otáčena a mačkána. Ale žádné obavy: Vnitřní přihrádky, přídavné tašky a popruhy udrží v zavazadle pořádek a udrží vaše věci bezpečně na jejich místě. Uzavíratelné přihrádky se zvláště hodí ke skladování malých a nepraktických předmětů. Popruhy navíc udrží tvar vašeho oblečení. Některé kufry nebo tašky se dokonce hodí na konkrétní použití: Obsahují například integrovanou tašku na notebook nebo extra oddělenou přihrádku na vaše vyžehlené oblečení.

Textil nebo skořepina?

Oba materiály mají své výhody: Kvalitní skořepinový kufr zvláště dobře ochrání vaše věci, protože jejich robustní obal jen tak nepovolí. Proto se lépe hodí pro cesty letadlem, při kterých je se zavazadly často hrubě zacházeno. Textilní kufry jsou však úspornější – například v kufrovém prostoru vašeho auta. Jejich materiál je flexibilnější, a proto můžete v těchto zavazadlech převážet jinak neforemné předměty a lépe je tak v prostoru uskladnit. Textilní kufry z nylonu nebo polyesteru mají navíc zvláště nízkou hmotnost. Chcete-li využít výhod textilních i skořepinových kufrů, je pro vás vhodným řešením hybridní kufr.

Čemu věnovat pozornost při koupi kufrů a cestovních doplňků

Vhodný materiál

Skořepinové kufry z kvalitního plastu jsou zvláště stabilní a odolné proti nárazu a poškrábání. Další výhoda tohoto materiálu: Špinavé skvrny můžete snadno otřít vlhkým hadříkem. Ještě stabilnější než plast je hliník. Hliníkové kufry jsou téměř nezničitelné a odolné proti rozbití, avšak jsou náchylné k známkám použití, jako jsou vypoukliny. Při výběru kufru z polyesteru získáte nízkou hmotnost a tkaninu, která je zvláště odolná proti protržení a která odpuzuje vodu. Při čištění polyesteru platí: Používejte jen vodu a jemné čisticí prostředky. Jiná pravidla platí u kůže. Tento materiál je robustní a má dlouhou životnost, avšak vyžaduje více péče. Kožené kufry byste měli před prvním použitím ošetřit impregnačním sprejem, aby se na kufru v dešti nevytvořily nehezké skvrny.

Kvalitní kolečka

Menší zavazadla, stejně jako většina větších kufrů a cestovních tašek, jsou vybavena kolečky. Zde máte na výběr mezi jednoduchými modely s dvěma kolečky a exkluzivními modely se čtyřmi kolečky, které lze flexibilně manévrovat všemi směry. Užitečnou výhodou jsou kolečka s možností aretace, díky kterým můžete svůj kufr bezpečně odstavit. Zvláště kvalitní jsou gumová kolečka, která se snadno přizpůsobí nerovnostem na chodníku a ulici a jsou celkově velmi robustní. Obecně platí, že širší kolečka jsou lepší než úzká kolečka. Kromě koleček věnujte pozornost také úchytu: Dostatečně dlouhý, vysunovací nebo dokonce nastavitelný stupňovitý úchyt zajistí pohodlné táhnutí kufru, při kterém budete moci jít vzpřímeně. Všechny úchyty by měly také příjemně padnout do ruky.

Náš slib pro vaše kufry a cestovní doplňky

Přejeme si, abyste byli s našimi kufry a cestovními taškami i doplňky naprosto spokojení. Abychom toho dosáhli, dodržujeme vysoké standardy kvality. U cestovních zavazadel věnujeme zvláštní pozornost například materiálům ověřeným na přítomnost škodlivých látek, na které se můžete bez pochyb spolehnout. To poznáte snadno podle naší pečeti TCM, která znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Tato pečeť značí pravidelné přísné kontroly materiálu, zpracování a bezpečnosti.