Schließen
Kuchyňský robot Philips Jamie Oliver Homecooker

Kuchyňský robot Philips Jamie Oliver Homecooker

Snadné vaření bez dohlížení. Časový spínač nastavitelný až na 99 minut, signalizace, že je robot připraven k použití. Automatické vypínání. Obzvlášť velký plnicí otvor. S nástavcem na těstoviny, košem a miskou pro přípravu potravin v páře. Teplotu lze nastavit od 40 do 250 °C. Vypínač pro míchací rameno. Signalizace při vyšší teplotě desky. S navíjením kabelu a protiskluzovými nožkami. Víko s otvorem pro unikání páry. Odnímatelný kroužek pro udržování tepla. Z ušlechtilé oceli a plastu. Díly vhodné do myčky: koš a miska pro přípravu potravin v páře, nástavec na těstoviny, pánev, míchací rameno a víko, nůž a mixovací nádoba, plnicí otvor a pěchovátko. Objem: 3 l. Barva: černá
4 990 Kč
4 990
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.