×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Osvětlení kuchyně

Osvětlení kuchyně

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
 • Stojací lampa „Trojnožka“, dřevěná
Energie: A++ (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Stojací lampa „Stativ“
Energie: A+ (od A++ do E)
2 990
1 990
Náhled
 • Stojací lampa se 2 rameny
Energie: A (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Závěsné svítidlo, 5dílné
Energie: A++ (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Svítidlo nad zrcadlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
699
Náhled
 • Stolní lampa s dřevěným podstavcem
Energie: A+ (od A++ do E)
1 690
Náhled
 • Závěsné svítidlo z bambusu
Energie: A+ (od A++ do E)
1 790
Náhled
 • Stolní lampa Koule, LED
Trojnohá lampa s elegantním stínítkem ve tvaru koule z matného skla
Energie: A+ (od A++ do A)
1 490
699
Náhled
 • Stropní svítidlo
Energie: A (od A++ do E)
2 990
Náhled
 • Kosmetické svítidlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
599
Náhled
Bohužel vyprodáno
 • Stojací lampa s kovovým stínítkem
Severský design se vzhledem dubového dřeva a matně bílým kovem
Energie: A+
2 790
1 990
Bohužel vyprodáno
 • Závěsné svítidlo s LED
Design v matné černé s prvky v barvě mosazi
Energie: A+ (od A++ do A)
2 290
999

Osvětlení do jídelny a kuchyně – stylové a funkční

Ať už při vaření, stolování, nebo posezení s přáteli: stylová svítidla ponoří kuchyni a jídelnu do příjemného světla, zajistí profesionální osvětlení kuchyně a vytvoří krásný rámec pro romantickou večeři při svíčkách. Objevte v Tchibo velký výběr náladového i praktického osvětlení do jídelny a kuchyně a zjistěte, nač byste si měli při výběru svítidel dát pozor.

Jak vybrat vhodná svítidla do kuchyně a jídelny

Pracovní osvětlení v kuchyni

Krájení, míchání a ochucování: abyste mohli pohodlně vařit, je důležité jasné osvětlení pracovní plochy. Tento předpoklad ideálně splňuje osvětlení pod nábytek, které se standardně montuje pod horní kuchyňské skříňky, v ideálním případě doplněné o základní osvětlení se směrovatelným světlem. V případě osvětlení pod kuchyňské skříňky se obzvlášť doporučuje neutrálně bílé světlo – oči se pak tak rychle neunaví.

Jídelní stůl v centru pozornosti

Jídelní stůl je v jídelně základním prvkem. Soustředěním světla na určitou oblast můžete jídelní stůl opticky vyzdvihnout, a dodat tak místnosti příjemnou atmosféru. K tomu je obzvlášť vhodné závěsné stropní svítidlo umístěné nad jídelním stolem. Teplé bílé světlo dodá místnosti cílený, avšak jemný světelný akcent a postará se o pocit útulnosti.

Důležitá kritéria pro nákup osvětlení do jídelny a kuchyně

Velikost místnosti

Výběr svítidel je závislý na velikosti Vaší kuchyně nebo jídelny. V malé jídelně bude dostačující závěsné svítidlo nad jídelním stolem, které se postará o harmonické osvětlení. Větší místnost bude naopak zpravidla vyžadovat více osvětlovacích těles. Akcentová svítidla harmonicky doplní atmosféru místnosti a dodají jí strukturu a hloubku.

Funkčnost

Větší komfort obvykle nabízí jedno svítidlo v jídelně, které lze pružně přizpůsobovat měnícím se požadavkům na osvětlení. Ideální volbou je tedy závěsné svítidlo s nastavitelnou výškou, které nabízí jak cílené světlo nezbytné při soustředěné práci, tak příjemné osvětlení během večeře. Stejně tak stmívatelná svítidla do jídelny nabízejí možnost přizpůsobit svítivost a jas aktuální potřebě.

Náš příslib pro osvětlení do kuchyně a jídelny

Při online nákupu svítidel do jídelny a do kuchyně byste se určitě měli podívat na nabídku Tchibo, která obsahuje atraktivní produkty vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Naše vysoké nároky dokazuje také naše logo TCM (Tchibo Certified Merchandise). Značku GS nesou testované produkty, které jsou v souladu s bezpečnostními standardy a na které se můžete spolehnout.