×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Krokoměr

Krokoměr

Krok za krokem k cíli: Každý, kdo chce mít přesný přehled o svých úspěších, potřebuje osobního trenéra anebo technickou pomůcku, jako je tento krokoměr. A toto praktické vybavení umí mnohem víc než jen počítat kroky. Funkční detaily Elektronický generátor impulzů s 3D senzorem pro libovolné umístění Zobrazení počtu kroků, doby, vzdálenosti, spotřeby kalorií, spalování tuků, aktuální rychlosti, průměrné denní rychlosti, nejvyšší denní rychlosti Podsvícený LC displej Paměť pro 7 dní a celkové zobrazení za celý týden Výšku a hmotnost lze individuálně nastavit a uložit do paměti Umožňuje cílený trénink se zadáním požadovaného cíle: počtu kroků, doby tréninku, vzdálenosti a rychlosti S funkcí stopek 3 různé možnosti upevnění: se sponou na opasek – lze jednoduše připnout i k tašce, s elastickým páskem – lze nosit na ruce nebo na noze
249 Kč
249
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 13/2017  Běh a fitness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.