×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Krokoměr

Krokoměr

Elektronický generátor impulzů s 3D senzorem: krokoměr lze umístit kamkoli, třeba jednoduše do tašky. Jedenáct funkcí, např. měření doby tréninku, měření vzdálenosti, spotřeby kalorií a tuku. Paměť na sedm dní a zobrazení údajů za celý týden. Nastavitelná osobní velikost a hmotnost. Možný také trénink se zadáním požadovaného cíle: podle počtu kroků, doby tréninku, vzdálenosti a rychlosti. Podsvětlený LC displej. Včetně spony na opasek a baterie.
299 Kč
299
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.