×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Kráječ na zeleninové spirály

Kráječ na zeleninové spirály

Tak se z pevného ovoce nebo zeleniny během chviličky stanou tenké nudličky nebo dekorativní nekonečné spirály. Jednoduše si vyberete jeden ze tří nožů, vezmete zeleninu a nakrájíte ji – nakrájená zelenina padá rovnou do záchytné nádoby. Nekomplikovaná manipulace Vkládací nože jsou vyrobené z kvalitní čepelové oceli a ukládají se bezpečně do určené přihrádky, snadno se pak mění. Protiskluzové přísavné nožky zajišťují dobrou stabilitu a pohodlné krájení. Tento kráječ z plastu se jednoduše čistí, nádoba se dá dokonce čistit v myčce.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.