Schließen

Vždy čerstvé jídlo

Zavařování a skladování jídla

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Zavařování a příprava pokrmů

Praktické kuchyňské pomůcky pro zážitek ze zdravé stravy

Perfektní na zeleninové šťávy, šťávy z bobulovin, ovocné šťávy a rovněž želé a džem
 

Jde se zavařovat!!

Pochutnat si, a přitom chránit životní prostředí? Je to jednoduché: kdo si v létě zavaří oblíbené ovoce, může se i na podzim těšit z jeho lahodné chuti a nemusí kupovat ovoce z dovozu.

1. Omytí a nakrájení

Očistěte ovoce a nakrájejte je na malé kousky. Nahnilá místa odstraňte.

2. Odšťavnění

S kousky ovoce, nebo bez nich? S pomocí odšťavňovače vám půjde práce od ruky.

3. Zavařování

Svařte šťávu za stálého míchání. A kdo má rád sladší variantu, může přidat cukr.

4. Plnění

Hotovou zavařeninu nalijte do zavařovacích sklenic nebo sklenic na marmeládu. A teď už se můžete jen těšit, až zavařeninu otevřete a pochutnáte si.

Malé sklenice, velký zážitek!!

Tyto čtyři zavařovací sklenice uspokojí zaručeně každého, ať už do nich dáte sladkou zavařeninu, nebo naloženou pikantní zeleninu. Fantazii se žádné meze nekladou. Můžete sklenice použít k vykouzlení, uchovávání a servírování celé řady lahůdek, a to stále znovu a znovu.

Připraveni na piknik!

Vybavení a nápady na piknik v přírodě

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.