×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Koule s osivem, 5 ks

Koule s osivem, 5 ks

Osivo pro pestrobarevnou záplavu květin Těchto pět koulí má něco do sebe! Je to směs zeminy a osiva jedenácti druhů jednoletých květin: Svazenka – Phacelia meva Měsíček – Calendula officinalis Len – Linum sativum Chrpa – Centhaurea cyanus Mák polní – Papaver argemone Sléz – Malve verticilata Jetel nachový – Trifolium incarnatum Třapatka srstnatá – Rudbeckia hirta Krásnoočko barevné – Coreopsis tinctoria Tařicovka přímořská – Lobularia maritima Slunečnice – Helianthus anuus Koule s osivem v dárkové krabičce V krásném dárkovém balení je těchto pět koulí s osivem také originálním dárkem pro všechny milovníky květin. Koule s osivem zasaďte, zalévejte a nechte růst Cesta od koule s osivem k rozkvetlé kráse je úplně snadná: kouli s osivem vložte do malé jamky, zalévejte ji a nechte růst. Kulička se vodou rozpadne a semínka naklíčí. Výsev je možný od února do září. Rostliny budou zhruba 20 až 70 cm vysoké a pokvetou zhruba od května do října. Jsou ideální na balkón, na zahradu, ale také do jiných volných prostor a jsou vhodné pro všechna stanoviště. Osivo má trvanlivost do 20. 3. 2020.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.