Schließen
Kolo beach cruiser

Kolo beach cruiser

V dobré náladě vstříc slunci! Toto kolo beach cruiser s elegantním přechodem barev z tmavě do světle modré vyzývá k uvolněné projížďce. Má kola o průměru 66 cm (26 palců), třírychlostní nábojovou převodovku SHIMANO Nexus se zpětnou brzdou a řadu dalších funkčních detailů: Rám z oceli CST pneumatiky Palmbay s reflexními prvky Otočný volič převodů SHIMANO Nexus Hliníkové V-brzdy Promax TX125 Hliníkové ráfky Beretta Protiskluzové dvoukomponentové pedály Přední světlomet s LED Büchel H-Light Retro Sport, 20 lux Ocelová vidlice HiTen Sedlo Selle Royal City STAR s elastomerovým odpružením Zadní světlo s LED a parkovacím světlem Büchel Nábojové dynamo SHIMANO
5 490 Kč
5 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.