×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Knihovna s dvířky

Knihovna s dvířky

Plná knihovna vykouzlí vždy zcela speciální atmosféru – a do této klasicky jednoduše pojaté police se mohou vejít i jiné věci. Knihovna má otevřené poličky na knížky nebo dekorace a ve spodní části poskytuje za dvojími, snadno instalovatelnými dvířky se zaklapovacím kováním prostor pro věci, které nemají být na očích. Dvířka se otevírají stisknutím určeného bodu. Vkládací poličky umístitelné podle potřeby V otevřené části jsou tři vkládací poličky, za dvířky jsou pak ještě dvě další. Díky souvislé řadě otvorů se dají poličky umístit do libovolné výšky. Knihovna je vybavena robustními plastovými hranami odolnými vůči nárazu, díky tomu má neobyčejně dlouhou životnost. Nožky mají nastavitelnou výšku a dokáží tak vyrovnávat nerovnosti podkladu.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.