×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Keramické fazole na pečení

Keramické fazole na pečení

Když náplň na koláč potřebujete přidat až později nebo korpus prostě potřebujete připravit s předstihem z jiných důvodů, musíte těsto začít péct jednoduše bez náplně – a v tom případě se Vám tyhle fazole z kvalitní odolné keramiky vhodné pro styk s potravinami budou skvěle hodit. Stabilní okraj, těsto bez bublin Fazole jednoduše položíte na těsto, svou hmotností tak zabrání tomu, aby se v těstě tvořily vzduchové bubliny nebo těsto zmenšilo svůj objem. Vytvoří se také stabilnější okraj, později tak korpus snadno naplníte náplní. Fazole se postarají o dobrou distribuci tepla, využijete je tak při pečení sladkých i slaných koláčů.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 35/2018  Letní kuchyně

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.