×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Kávový servis

Kávový servis

Kávový servis jako stvořený na podávání svatebního dortu! Toto nádobí s jemně zvlněným okrajem propůjčí sváteční tabuli nádech romantiky. Sada obsahuje šest šálků, šest podšálků, šest dezertních talířků, konvičku na mléko a cukřenku s pokličkou. Všechny díly tohoto kávového servisu se dají pohodlně mýt v myčce. Trvanlivý porcelán Tento kávový servis oslní nejen stylovým designem. Je totiž vyroben z kvalitního trvanlivého porcelánu: je neobyčejně robustní a stabilní, ve vzhledu kostního porcelánu a je vhodný pro každodenní používání. 20dílný kávový servis – pro šest osob 6 šálků 6 podšálků 6 dezertních talířků 1 konvička na mléko 1 cukřenka s pokličkou


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje