×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Kancelářské osvětlení

Kancelářské osvětlení

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
 • Závěsné svítidlo Květy
Energie: A (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Stropní svítidlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
1 490
Náhled
k dispozici malé množství kusů
 • Stropní svítidlo Koule, LED
Úzký design v matné černé s prvky v barvě mosazi a otočným ramenem
2 490
Náhled
 • Závěsné svítidlo, 5dílné
Energie: A++ (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Stropní svítidlo
Energie: A (od A++ do E)
2 990
Náhled
 • Stropní svítidlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
1 990
Náhled
 • Stojací lampa se 2 rameny
Energie: A (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Stojací lampa s LED „Skleněná koule“
Energie: A+ (od A++ do E)
2 490
Náhled
 • Závěsné svítidlo z bambusu
Energie: A+ (od A++ do E)
1 790
Náhled
k dispozici malé množství kusů
 • Kovová stojací lampa „Trojnožka“
Energie: A (od A++ do E)
2 690
Náhled
 • Svítidlo nad zrcadlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
699
Náhled
 • Kosmetické svítidlo s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
499
Náhled
 • LED světla do zásuvky, 2 ks
Automaticky se zapínají a vypínají při otevření a zavření zásuvky
149
Náhled
 • Stojací lampa s LED a stolečkem
Energie: A+ (od A++ do A)
2 490
Náhled
 • Stojací lampa „Trojnožka“, dřevěná
Energie: A++ (od A++ do E)
2 490
Náhled
Bohužel vyprodáno
 • Stojací lampa s kovovým stínítkem
Severský design se vzhledem dubového dřeva a matně bílým kovem
Energie: A+
2 790
1 990
Bohužel vyprodáno
 • Závěsné svítidlo s LED
Design v matné černé s prvky v barvě mosazi
Energie: A+ (od A++ do A)
2 290
999

Osvětlení do kanceláře – praktické a motivující světlo v kanceláři

Ať už potřebujete pracovní stůl na administrativní práci vyřizovanou z domova, nebo jej používáte na určité práce, při nichž se musíte soustředit: kvalitní kancelářské osvětlení je důležité, neboť umožňuje plně využít Váš kreativní potenciál. Dostatečné světlo totiž nepodporuje jen koncentraci, ale působí i motivačně. Objevte v Tchibo efektivní LED kancelářská svítidla a rovněž praktické lampičky na psací stůl, které Vám vždy nabídnou přiměřené osvětlení. Poradíme Vám, jak naplánovat funkční osvětlení do kanceláře.

Jak vybrat správné osvětlení do kanceláře

Koncepce osvětlení kanceláře

O produktivní atmosféru se postará kombinace nepřímého a přímého osvětlení. Zatímco závěsná svítidla s nepřímým světlem nabízejí základní všeobecné osvětlení, nastavitelná lampička na psacím stole poskytuje cílené osvětlení ideální na soustředěnou práci. Rozhodující je však také svítivost lamp. Na osvětlení pracovního stolu se doporučují lampičky s minimální svítivostí 600 lumenů. Jsou šetrné k očím a podporují bdělost.

Jaká barva světla je vhodná?

Pro příjemné osvětlení kanceláře je důležitá i vhodná barva světla. Neboť barvy světla mohou mít pozitivní vliv na Váš individuální pocit. Při zařizování kanceláře byste měli používat zejména neutrální bílou barvu světla a bílou barvu přirozeného denního světla. Neutrální bílé světlo podporuje koncentraci při obecných kancelářských činnostech. Světlo v barvě denního světla zase zajišťuje silné kontrasty a je správnou volbou u činností, které vyžadují vysokou přesnost, jako je například zpracování fotografií na PC.

Dvě kritéria při nákupu nového osvětlení do kanceláře

Bezpečnost

Při výběru vhodného osvětlení pracoviště byste se měli řídit také značkou GS, kterou nesou produkty splňující běžné bezpečnostní standardy. Tato značka dosvědčuje, že u produktu byla testována jeho bezpečnost a Vy se tedy můžete spolehnout, že jde o pečlivě zpracovanou elektroniku nebo svítidlo z materiálu dostatečně odolného vůči vysokým teplotám. V každém případě však musíte dbát na to, abyste používali pouze vhodné světelné zdroje. Tak se vyhnete přehřátí a chráníte materiál a elektroniku.

Funkčnost

Osvětlení kanceláře, které se postará o motivující náladu a zvyšuje dobrý pocit, se dobře přizpůsobí Vašim požadavkům. Užitečnými zdroji světla do kanceláře jsou například lampičky na psací stůl s nastavitelným ramenem, neboť je lze flexibilně nasměrovat, a osvětlit tak potřebnou plochu na pracovním stole. Obzvlášť vhodná jsou také svítidla s funkcí stmívání. Díky této funkci můžete individuálně nastavit intenzitu osvětlení a vyvážit nedostatek denního světla světlejším osvětlením kanceláře.

Náš příslib pro osvětlení do kanceláře

Tchibo nabízí kvalitní svítidla do pracovny, u nichž se můžete spolehnout na pečlivé zpracování a spolehlivé materiály. Tuto kvalitu dokazuje také naše logo TCM (Tchibo Certified Merchandise). Podle tohoto loga se můžete orientovat při online nákupu osvětlení do kanceláře.