Schließen
Jídelní stůl se třemi zásuvkami

Jídelní stůl se třemi zásuvkami

Chytrý úložný prostor Tento jídelní stůl se třemi zásuvkami se bude dobře vyjímat v každé kuchyni. Šik design s praktickými úložnými prostory dokáže snadno každého přesvědčit. Na zadní straně je stůl vybaven třemi zásuvkami, které jsou pro větší bezpečnost vybaveny zarážkou proti úplnému vytažení a jsou doplněny dalšími třemi otevřenými přihrádkami, které se ideálně hodí např. na talíře nebo prostírání. Harmonický design Jednoduchá bílá barva vytváří v kombinaci s krásnými porcelánovými úchyty a zaoblenými hranami stolové desky a nohou celkově harmonický dojem. Barva: bílá Materiál: stolová deska a zásuvky z dřevotřískové desky povrchově upravené melaminovou pryskyřicí sloupky z MDF s povrchovou úpravou úchyty z porcelánu s brynýrovanými podložkami
6 490 Kč
6 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty