Schließen

Pro postavu snů

Tvarovací a stahující dámské prádlo

Krásně sebevědomá: V tomto okouzlujícím prádle se žena nepotřebuje skrývat. Bezešvé zpracování, tvarující materiály a luxusní krajkové detaily dělají z košilek, pyžam a spol. modely, které stojí za to mít.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Pro vysněnou postavu

Snění jako v pohádce

Skvělý pocit v záplavě květů

Jak snadno najít oblíbenou podprsenku

Přejít na podprsenku s kosticemi

80-95D, 80-95E

 • Speciální, komfortní střih pro velké velikosti
 • Košíčky s kosticemi pro optimální oporu

Přejít na podprsenku s měkkými košíčky

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Jemně tvaruje bez kostic – vysoký komfort nošení
 • Lehce vyztužené košíčky s jemnou, měkkou krajkou

Přejít na podprsenku s kosticemi

75-85B, 80-90C

 • Vytvaruje přirozený dekolt bez vyztužení košíčků
 • Dvouvrstvé, neprůhledné košíčky – tvarované bez švů

Přejít na podprsenku z materiálu spacer

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Dvě možnosti nošení – s klasickými ramínky nebo s ramínky vedenými za krkem
 • Obzvlášť lehké, prodyšné košíčky

Přejít na podprsenku s kosticemi

80-95D, 80-95E

 • Speciální, komfortní střih pro velké velikosti
 • Bezešvé, dvouvrstvé košíčky s kosticemi

Přejít na podprsenku s měkkými košíčky

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Jemně tvaruje bez kostic – vysoký komfort nošení
 • Lehce vyztužené košíčky

Přejít na podprsenku

Velikost 32–46

 • Obzvlášť pohodlná – bez kostic a vyztužení košíčků
 • Moderní střih se širokou krajkou pod prsy

Přejít na push-up podprsenku

75-85A, 75-85B

 • Tvarované košíčky se zapracovanými vycpávkami
 • Košíčky s jemnou měkkou krajkou vytvarují krásný dekolt

Křížové velikosti

Pokud je Vaše oblíbená podprsenka ve Vaší velikosti vyprodaná, je řešením křížová velikost. Můžete zvolit větší obvod hrudníku a menší košíčky – nebo obráceně. Příklad: křížovou velikostí pro velikost 80B jsou velikosti 85A a 75C.

Stylová černá

Obléknout se do dobrého pocitu

Denní prádlo ve velkých velikostech

*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
 • Podprsenka s kosticemi
 • Podprsenka s kosticemi
499
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*399 Kč

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
 

Styl ruku v ruce s relaxací

Denní a noční prádlo pro muže

Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s označením Cotton made in Africa (CmiA) nese logo GUT GEMACHT, neboť podporuje trvale udržitelné pěstování bavlny v Africe. Iniciativa CmiA tam spolupracuje s přibližně 670.000 pěstiteli bavlny a nabízí tak pomoc zhruba 5,3 milionům lidí (včetně rodinných příslušníků), aby si sami zlepšili svůj život.

POMOC DÍKY OBCHODU
Sociální spravedlnost, vyšší příjmy pro rodiny a ochrana životního prostředí – to jsou naše cíle. Farmáři mají možnost navštěvovat kurzy, kde se učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky. Díky vyšším výnosům při sklizních a rostoucím příjmům mohou vlastním přičiněním zlepšit životní podmínky pro sebe a své rodiny, a to bez jakékoliv další pomoci zvěnčí. Čím více se této bavlny koupí, tím lépe, protože licenční poplatky, které za ně firmy platí, se investují přímo v místě původu bavlny (například do škol). Takže, Vy si nakoupíte příjemnou módu a zároveň dáváte ostatním šanci na lepší budoucnost.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.
U naší módy z viskózy Lenzing Viscose® pocítíte okamžitě, proč nese logo GUT GEMACHT, neboť tato látka je mimořádně měkká na omak a nádherně splývá.

Celulózová vlákna však přináší mnohem více než jen úžasně hebký pocit na pokožce, jsou také šetrná k životnímu prostředí. Vyrábí se totiž z rostlinných surovin, které se získávají výhradně z trvale udržitelných zdrojů. V rámci výroby je věnována pozornost tomu, aby byly dodržovány vysoké kvalitativní a ekologické standardy.
Hedvábně měkké, odvádějící vlhkost a vyrovnávající teplotu – to vše zažijete s naším prádlem z vlákna TENCEL®. Lyocellová vlákna si Vás získají svými vynikajícími vlastnostmi při nošení, navíc jsou, co se týká výroby, obzvláště ekologická.

Surovinou pro vlákna TENCEL® je celulóza – získaná ze dřeva certifikované podle FSC®. TENCEL® je vyráběn v cirkulárním systému výroby (closed loop system). Můžete si tedy být jisti, že naše noční prádlo z vlákna TENCEL® je stejně tak dobré pro životní prostředí jako Váš pocit při jeho nošení.
Vše, co je v přímém kontaktu s pokožkou, by mělo být vyrobeno šetrně a nést logo GUT GEMACHT. Celulózové vlákno Lenzing Modal® je příkladem toho, jak lze také přispět k ochraně životního prostředí – a to mimořádně hebkým a měkkým způsobem.

HEBKÉ NA POKOŽCE, SKVĚLÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Lenzing Modal® se vyrábí z bukového dřeva patentovanou ekologickou metodou. Výsledek? Úžasně příjemný pocit pro Vás a Vaši pokožku.